Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna výbojek - přední xenonová světla
flyteSVK
17.11.2012 15:53 - Re: Výměna výbojek - přední xenonová světla
Za?iato?n?k
Vcera vecer som si vsimol nejake divne blikanie pred autom. Ano, pravy xenon svietil vyraznejsie dozlta a poblikaval. Co sa deje sa da otestovat prehodenim vybojok medzi sebou, tak som dostal odvazny napad prehodit ich bez zhodenia naraznika. A ono to ide
Ako na to? Zhodit dekle z motora, vytiahnut baterku, dat dole gumenu krytku zo zadnej strany svetiel. Odpojit siroky kabel na spodnej strane vybojky, odhaknut dratik co drzi vybojku (len na jednej strane, na druhej strane je akoby taky pant. Vybojku len vybrat smerom von ako klasicku ziarovku (netocit, nechytat za sklo).
Postup na zlozenie je opacny Pred spolujazdcom je menej miesta, ale da sa to, ak nemate ruky ako lopaty. Pri zahaknuti toho dratu je potrebne ho pomerne dost zatlacit dozadu.

Keby bolo nieco nejasne, pozrite fotky.

Original tam je vybojka Osram Xenarc D1S. Na nete som videl najlacnejsiu okolo 45 EUR, vidim to na nakup na Ebay, kde sa daju kupit pod 40 aj s postou.

edit: kupene na ebay.de 2x Osram Xenarc za 64,49 za obe aj s postovnym.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator