Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: vstřiky 2.2HDi
Hanz 397
15.11.2012 21:00 - Re: vstřiky 2.2HDi
U??vate?
Boris1959 napsal(a):
Ahoj všem,mám C5ku jen krátce a na diagnostice mě bylo řečeno,že vstřiky jsou téměř mrtvé.Mám dotaz,jestli ty vstřiky můžu sám vyndat a poslat na repas,nebo jestli to musím svěřit odborníkům.Někde jsem se tady dočetl,že při zpětné montáži se to musí nějak znovu naprogramovat do počítače.Jinak jsem celkem manuálně zručný,na starších autech jsem si většinou vše dělal sám.

Mě vyskočily samy,pár týdnů po koupi(asi je někdo v servisu přede mnou neutáhl ) a co jsem na Citroenech zatím vyndaval,tak šly více či méně dobře,ale v práci na to na autech do r 2002 občas nestačí ani kilový reverzní kladivo...
Jinak,jak už tady někdo psal,je důležitý pohlídat,aby ti dírou po vstřiku do válce nenapadal bordel,a že ho kolem vstřiků a nad nima bývá občas dost... No a když budeš čistit šachty,tak je dobrý dát píst,na kterým čistíš,do horní úvrati-když ti tam něco spadne,tak ti to nezastaví píst o hlavu a vyletí to ven výfukem.A ještě to doplním vyndáním žhavky a foukám tam stlačenej vzduch a bordel kašle na gravitaci .To je třeba u 2,2 skoro nemožný...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator