Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s výškou na zadní nápravě
jruze
12.11.2012 22:32 - Re: Problém s výškou na zadní nápravě
U??vate?
vseved napsal(a):
Včera jsem naložil do kufru 3 pytle zeminy (cca 60 kg). Zadek poklesl, po zapnutí klíčku se srovnal do normální poloha. Doma po vyložení zadek se zdvihl a pak se srovnal do normální polohy. Asi za 2 hod. jsem jel ještě něco nakoupit. Zadek v normální poloze ale vůbec nepéroval. Přitom na ruční příkaz bez problémů šlo auto nastavit do jakékoliv polohy. Diag. nekázala žádné závady, krokování v pořádku, testy všech členů v pořádku, kapalina v pohodě, mechanické regulátory v pořádku. Nakonec jsem v diag zadal snížení tlaku. Po proběhnutí akce vozidlo v pořádku, zadek péruje jak má a vozidlo se zdá mírně měkčí a houpavější. Dnes najeto asi 450km bez problémů, posledních 120 km jsem měl v kufru asi tak 80 kg brambor a žádný problém. Napadá vás důvod proč zadek vůbec nepéroval?



Buď ložiska v ramenech nebo jestli je to s + tak zůstal zaseklej ventil od prostřední koule(ale to by mělo asi normál pérovat)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator