Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Odhlučnění
Pablik1
06.11.2012 06:36 - Re: Odhlučnění
99
zhrado napsal(a):
jumep dík za foto, tú penu tam mám. Ešte ma napadlo, kuknite sa kto ma C5I, či máte pod zadnou sedačkou niečo nalepené alebo len holý plech. A ešte prepážka za motorom, či je tam len taká pls ako na kapote alebo aj niečo viacej. Niekde som čítal, že jedny z prvých C5 boli hlučné a bola na to aj zvolávačka. Doliepala sa izolácia na plech pod zadné sedačky, menili sa gule a neviem čo este.. No a ja mam tú starúú najstaršiu.. Ktovie, či niečo nezmení aj posledný soft motora. Asi pôjdem prehra.
Já pokud si vzpomínám tak to mám taky holé ale vzhledem k síle aparatury nějako nevnímám hluk ze zedu ale napadlo mě zkusit použít obyč.garimatku(nebo i tu lepší 2-3vrstvou)a jen ji sem tam bodnout chemoprénem jen nevím jestli se tam nebude držet vlhkost.popřípadě dát tenkou a na ní nalepit proužky nastříhané ze zbytku aby se tam dostal vzduch a prosychalo to...eventuélně výtinkou vysekat otvory do garimatky 3cm semtam

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator