Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Mlhovky - dodatečná montហ/ C5 III
Roozena
05.11.2012 10:38 - Re: Mlhovky - dodatečná montហ/ C5 III
99
Já píšu na pytel i s CZ keyboardem... Indikace pření mlhovky v přístrojovce rozhodně bude. Ovládací O kroužek stejnej bude na milion procent taky, páč je to technicky jen tlačítko, (i když se v praxi otáčí kroužek) jehož prvním zmáčknutí iniciuje přední mlhu a druhé zmáčknutí zadní mlhu a v protisměru otáčení je vypíná. Impulzy registruje BSI,která dle naprogramování rozvěcí pouze zadní, nebo kombinaci zadní/přední mlhy. Pokusim se poslechm zjistit, jestli jsou tam nějaká relé na spínání, ale spíš si myslim, že už je to dělaný polovodičově a tudíž je otázka, zdato půjde doplnit po HW stránce. V první řadě bych si zkusil povolit mlhovky lexií a prověřil, jak se chová indikace na přístrojovce - tedy - jesti si BSI nechá vnutit, že jsou instalovány mlhovky. Pokud to projde, tak bych začal řešit kabeláž. Pravděpodobněbude vyvedeno napájení někam za kabinovou příčku a pak by to mohlo být jen o cílovém vedení. doporučim - podivej se po bazos.cz (já jej mám v práci blokovaný, takže to nemohu ověřit) - v Roudnici je klučina, který rozprodává řachlou C5 f Exclusive a ten by měl mít tenhle svazek k dispozici - alespon na zkouknutí, kam to od mlhovek vede. jinak Lexii mám k dispozici, taxe na to dá jucknout...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator