Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zimní pneumatiky - netechnické povídání a zkušenosti
Pablik1
01.11.2012 12:41 - Re: Zimní pneumatiky - netechnické povídání a zkušenosti
99
Roozena napsal(a):
V tomto počasí trochu nonsense, ale včera sem obul nový GOODYEAR Ultragrip8 (215 x65xR16)a jsem prakticky poměrně paf z vlastností na nezasněžený silnici (což jspu podmínky pro recenzi na zimáky vskutku ideální ) Guma je dočista tichá (což se nedá s předchozíma zimákama od Kumha ni srovnat) a tichá je i v porovnání s letníma Mischelinama (225x55xR17), čemuž už nerozumim vůbec... ba co víc - auto je klidnější a jízda ještě víc komfortnější. Toto platí na dálnici. Okresky - menší jistota, což je samozřejmě daný vyšším profilem a jiným desenem, ale citelně větší schopnost filtrovat prakticky do vytracena menší nerovnosti - o5 spíš vlastnost vyššího profilu a menší šířky pryží. Pokud by se někdo chtěl pozastavovat proč šířka 215 - zkrátka pro to, že nejsem City driver, ale každý den si dávám poměrně náročný úsek v Krušných horách a tady mi opravdu nejde v zimě o nic jinýho, než projet a ověřeno praxí - rozumě užší guma/rozhodně větší šance na výhru.
tak tak já voliljěště užší 195x65x15"naštěstí mi to umožňoval velký T.P.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator