Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: BXclub
HELLMUT
31.10.2012 19:07 - Re: BXclub
U??vate?
Jo 1.9 GTI oplastovaný bílý nebo červený ten se mi vždy strašně moc líbil... já měl 1.4 TGE Royale ten měl ten super šíbr a zvláštní elektrony.Pak 1.6 TGI tu jsem koupil celkem rozhašenou ale toužil jsem po tom černém interieru s anatomickýma sedačkama a posilovači řízení.Koupil jsem jí asi za 20000 dovoz (no já mám vlastně všechny Citroeny dovoz) a furt se něco sra...(ty blbci tam například místo LHM dali červenou brzdovku).Pak jsem sehnal tu socku a vyladil jí věcma z té 16.Ta poslední 14 byla super sloužila dobře ale přeci jen už byla stará bez serva, praskali trubky .Tak jsem začal toužit po Xantii.To byl skok jako hrom.servo klima víc prostoru.Ale zase už to není tvář Citroenu a už míň houpe.No a teď mám ještě tu C5 v plné palbě a houpe ještě míň... Ale kdykoli vidím BX tak zamáčknu slzu a vzpomínám na tu houpačku Skoro si říkám že bych si ještě BX koupil pro radost.Ale vzhledem k tomu že si na autě umím tak akorát vyměnit destičky,olej nebo zavařit výfuk tak na to nejsem dost bohatej...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator