Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Odtahová služba, ceny, spěchá
DrMarvin
27.10.2012 14:26 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá
99
Zdravim... Tak vse je hotovy....byl to maras a bylo to cely na palici...popisu vam asi jak to bylo:=)
ve ctvrtek kolem osme se mi vytocil kulovej cep na prednim levem kole.....v pohode...po 2 hodinach shaneni odtahu prijely policajti ze musim ihned odtahnout pryc a zavolali ADAC...a odtahli mne cca 10km na jejich parkoviste....a odvezli mne pred hotel...druhy den jsem dosel 3km pesky behem deste k bankomatu protoze mi nechtelo jit placeni kartou....samozrejme nic, protoze bankomat neakceptovat visa kartu....takze jsem sehnal cislo na taxi a jel na Bag Kissing do bankomatu...jnze tam to taky neslo....tak si rikam ze zavolam do banky o co jde,ze to nejde,ale v tom se mi vypnul mobil a nesl zapnout a pred bankou na mne cekal taxik a taxametr bezel....a uz na mne mela cekat odtahovka 10od banky....po 40minutach jsem zprovoznil mobil a zavolal do banky...oni mi rekli ze to je jejich bezpecnostni nejaka kravina a ze to ted nejde ze mam prijit osobne...tak jsem je docela sjel a oni mi to odblokovali.....takze jsem vybral a konecne i taxikarka prestala byt nervozni...dojel jsem zaplatit pension a nechal se odvezt k autu...zaplatim a koukam odtah co mel byt v 10 tam jeste neni a to bylo uz 11:=)takze volam jeho sefovi,protoze na nej nemam cislo...no a on rika..no ja se mu nemuzu dovolat,nezveda to..rikam super..venku 5stupnu,prsi jak z konve tak se schovam alespon pod strom....po hodine cekani volam znova a on rika...no on je teprve pred Wurzburgem..rikam..aha suer..tak cekam jeste do pul 3 a najednou..ha uz je tadyjen o 4a pul hodiny dyl:=)leve predni kolo vubec nedrzelo takze jsme auto nakladali hodinu a pul....no a pak jsme vyrazily na cestu....prijeli jsme do Tachova a nasranej mechanik ze musi do prace v 8hodin vecer...se do toho pustil a vycitl mi to celou dobu.....tak rikam,kdyby jste nemeli 4 a pul hod zpozdeni..stihate to v pohode....mezitim jsem dosel koupit olej do prevodovky na pumpu...on zatim zasrouboval cep zpatky a zajistil ho...dolili jsme olej do prevodovky a hurraaa domu:=)
cela sranda vysla na docela dost penez.kdyz si vezmu ze to byl jen opravdu nezajisteny cep,ktery se vytocil....a taky jsem si uvedomoval jaky jsem mle stesti ze se to stalo na sjezdu z dalnice a ne na dalnici ve 170
kdyz to spocitam tak mam utrzenej naraznik,jak mi to v DE rval ten pitomec nemeckej na nakladak,ohlej blatnik,urvanej kryt podbehu....rejhu jak hrom ve vnitr v disku....a jsem chudci o vic jak 15k ....ale tak co....jednou se to stat muselo...letom mam uz 45t km bez jakekoliv poruchy:=)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator