Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
Hanz 397
23.10.2012 21:40 - Re: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
U??vate?
toskey napsal(a):
U toho 3.0 dti a 2,5 dti se doporučuje hned po koupi vyhodit ekokurvítka - vířivý klapky, jinak to sežere motor a je kaput. Jinak co se týče kvality interieru tak je prostě pravda že BMW ho má kvalitnější, kamarád má 320 rok 2002 250 tkm a má ho v lepším stavu jak já se 2006 a 100tkm. Alespoň co se týče C5I a II, trojková už je na tom mnohem,mnohem líp, nedávno jsem jsem seděl v sourozenci 508čce a ta je ještě dál. Pokaždý nadávám když se mi v mým autě začne rozpouštět koženkový volant v ruce a kinklat sedačka při dobždování a rozjíždění v křižovatkách. Plasty taky někde občas pokřupou. Volant vyřeším cavallem ale co se sedačkou. Asi se jednou naseru a zavařím natvrdo...

Drallklappen-výřivý klapky-nemají s ekologií nic společného. Jsou tam naopak docela potřeba protože mimo jiného zabraňují vzedmutí turba a potlačují zpětný protitlak do sacího traktu. Pokud tam nejsou,tak v lepším případě občas spadne hadice od mezichladiče k sání.
Jo a označení dti používá snad Opel,nebo tak něco,ne BMW,to má jen"d"...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator