Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
Hanz 397
23.10.2012 20:39 - Re: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
U??vate?
Sakra,člověk tady jeden večer není a rozjede se to tady,jako vlak .Sice pozdě,ale odpovím ti na tvé otázky. Takže: BMW nemám proto,že denně vidím,jak se tam se..ou ty pořád ty samý(drahý)věci,na E39 konkrétně čidla a celý jednotky ABS,zarezávání zd stěračů,integrální vodítka zadní nápravy,měchy a vejškáče na vzduchový zd nápravě,silentbloky v tažných ramenech a čepy v příčných ramenech vepředu,automatický převodovky zvl᚝ u 3.0d,elektrický větráky sahary,odcházející lichtmoduly a moduly ZKE(jednotka např centrálu,oken,zrcátek,...),nefunkční přiklápění zrcátek-8 kousků z 10ti nefunguje!,drallklappen padající do sání=ko motor,mimo jiné spotřeba oleje,atd atd
Jasně,dost lidí může namítnout,že dost z toho odchází i na jiných autech,ale na C5,když odejde vepředu otočnej čep v rameni,tak ho vyměníš do 1500 u E39,je v celém rameni za cca 4700...Jízdní vlastnosti E39 touring podle mě taky nejsou nijak zázračné-auto se docela nepřirozeně kroutí,na nerovnostech v zatáčce k tomu kroucení přidá docela nepříjemné poskočení a celkově mi přijde oproti jiným BMW takový neklidný a ne tolik vyrovnaný.
Motor-pokud Citroen není biturbo,tak má BMW dvojnásobnej výkon,ale taky o dost větší pojistku a o polovinu válců=o polovinu víc vstřiků,žhaviček(který se docela často povede při demontáži utrhnout).
A ten hlavní důvod-auto je dost často srdeční záležitost a mě přirostl k srdci právě Citroen díky modelu XM.

Ještě jsem zapomněl-až překvapivě dost součástek (i elektrických) mají obě auta stejných a dílenské zpracování taky už u BMW není,co bývalo,myslím,že tam si obě automobilky nemají,co vyčítat.
Jo a sedáky se taky umí pěkně rozsypat i na E39...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator