Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
filip76
23.10.2012 10:50 - Re: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
99
flyteSVK, gull : To bylo první co mě napadlo, když jsem si tak nějak uvědomil, že ze mě bude majitel BMW. Hned jsem si říkal, že tady by mohl sehnat kupce, který to auto docení a bude mu věnovat podobnou péči, jakou mu věnoval stávající majitel. Má to však jeden háček. Dnes ráno mi volal ten můj rádce, se kterým jsem včera absolvoval obě testovací jízdy....jako jak jsem se nakonec rozhodl a a tak. Říkal jsem mu, že na 99% beru Bavoráka a že si pro něj asi ješte dnes pojedu. No a on se mě tak nesměle otázal, zda-li bych mu neposlal číslo na toho majitel C5, že by si jí vzal. Tak jsem tedy volal majiteli, nastínil mu situaci a teď se má věc tak, že když se spolu nedohodnou, tak bude C5 inzerovat tady. Já ale myslím, že se dohodnou

jruze: Dík za přání mnoha šastných kilometrů. No nevím jestli sportovnější...Jako chápu, o BMW se tvrdí, že je to sportovnější značka, ale zrovna pětková řada v dieslu ve mě moc sportovních ambicí nevyvolává. Oproti Citroenu je ale asi všechno sportovnější. Vlastně by se slovo Citroen dalo používat jako antonymum ke slovu sport (jak paradoxní. Seb Loeb nedávno získal 9.titul mistra světa v rallye). S tím servisem to schválně uděláme. To by mě taky dost zajímalo. Co jsem tak zjišoval, tak takové ty největší strašáky (vstřiky, turbo..) jsou plus mínus za stejný peníze. Ono to asi bude výrobcem těch dílů. Vstřiky do obou aut dělá Bosch a turbo dodává taky stejný výrobce(teď jsem zapomněl značku, tuším že to začíná na "G"). Pneumatiky stojej na BMW skoro dvakrát tolik, než na C5. Co je teda smrtelný, tak je přední náprava. Ta prej vyjde bratru na 20 tisíc. Je to cena za originál ramena. Prý se vůbec nevyplatí tam dávat nějakou druhovýrobu - vydrží polovic. Pravdivost tohoto tvrzení budu ještě ověřovat. Jinak takový ty klasiky jako brzdový destičky apod jsou za stejný peníze. Rozdíly jsou v řádu stokorun.

Vseved : No tak to už chce být opravdovej fanoušek Jako rádio pochopím. Ale co když bude mít auto vyloženě depresi a místo Islandu na navigaci zvolí jako způsob vzdoru odstavení nějaké důležitější součástky a řekne " tak a dneska se nikam nejede ". Jak se to řeší s opravou ? To se místo do servisu chodí do cukrárny pro bonboniéru ? Jakože "Dobrý den, dejte mi prosím támhlety Mozartovi koule, mně trucuje auto"
Pak mu onu sladkost položím na kapotu a budu doufat, že mu cukr v palivové soustavě trošku zlepší náladu ? No jako proč ne...ale představa, že se auto blbě vyspí a já budu patnáct minut před začátkem pracovní doby shánět na benzině puget růží na usmířenou je teda hodně zajímavá

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator