Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: spojka / C5 II 2.0HDi
Zbyňa
22.10.2012 23:52 - Re: spojka / C5 II 2.0HDi
99
Knight napsal(a):
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, zda se někomu už nestala následující porucha:
Pokud auto stoji je při běhu motoru slyšet na pozadí lehce zvuk jakoby "klepání kamenu v plechovce, nebo obdoba utržené výplně katalizátoru". Pokud sešlápnu spojku zvuk přestane, po puštěni se objeví. Hluk je někdy slyšet a někdy zase ne. Pokud sešlápnu lechce pedál o cca 1-2 cm cítím v něm nepravidelné vybrace, které odpovídají onomu zvuku. Došli jsme zatím k jedinému nazoru spojka nebo dvouhmoák (ten by snad měl, ale i jiné projevy). Než se do této opravy pustíme, chtěl bych vědět, jestli jste se s tím nahodou už někdo nepotkal.

Auto je C5 II 2.0HDi 100kw 2007.

Ještě melé doplnění spojka jde na auto stlačit trochu tvrději než na jiných, ale není to o mnoho.

Díky za rady Michal


už to tu je řešený, řešil jsem to taky teď, přesně jak píšeš, dvouhmoák KO, lamela a spol. samozřejmě vyměnit zároveň s tím, celá sranda jak psal libor okolo 30tis.
.link. tady jsem dával video, nemusí to být uplně stejnej zvuk, ale vsadím se, že ti to bude dělat podobně. Časem se to zhorší, začne to vibrovat v nižších otáčkách při jízdě, oobčas kostrbatější řazení na nižší stupně a tak dále...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator