Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
HELLMUT
22.10.2012 19:21 - Re: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
U??vate?
Zase jsem tady slyšel přesnost řazení.Můžete mi to prosím někdo vysvětlit?Ano kromě autoškoly a pár svezení ,jsem nikdy nejezdil jiným autem než Citroenem .(BX,Xantia),Teď mám C5 v automatu, tak už to neřeším a jsem maximálně spokojený. Vůbec mi páka neschází a chrochtám si blahem.Ale pořád mě zajímá co je to ta přesnost? V Xantii vezmu řadičku do ruky - je taková pěkně "gumová" a každá rychlost tam vždy padne úplně v pohodě.
Pamatuji si kdysi v 90" jsem jel Žigulikem co měl kamarád, a tam se ta rychlost musela dát přesně v určitém úhlu jinak tam nešla.Tím chci říct že jsem to cítil jako přesné řazení, dᚠpáku trochu jinak a rychlost tam nejde..... Kdykoli slyším tuto výtku na nepřesné řazení tak nevím co to znamená...
Jinak k tomu kormidlování, to je to co miluju!!! Nikdy jsem neměl tendence být závodník.Když jsem šel s kamarády na motokáry, tak ze mě měli všichni prču jak si kroužím po trati,že jedu jako v Citroenu
A teď co řídím pětku jsem zvolnil ještě víc.Sedím si pěkně na gauči a spokojeně se vlním krajinou.Na dálnici když jsou dobré podmínky to klidně pošlu 160. Ale po ostatních silnicích jedu klidně 90 po krajnici a nepřekážím a kochám se.Prostě Citroen s Hydrou,automat,tempomat a dobrá muzika to je balzám na nervy

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator