Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
filip76
22.10.2012 10:48 - Re: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
99
Papírků +/- jsem měl už asi patnáct. Chvilkama si už začínám připadat nesvéprávnej, že si ve svym věku nedokážu ani vybrat auto
U BMW + za společenskou image ? To nevím nevím...Přijde mi, že řidiči BMW (Audi, Mercedes..) se zrovinka velké oblibě u většinové společnosti netěší. Mně je srdečně ukradený jakej znáček bude mít moje vozítko na kapotě. Vlastně mi jde primárně o tom jakej produkt za svoje peníze dostanu.
Zatím se mírně přikláním na stranu Citroena. Je o něco levnější (o 25.000,-, jestli si ale BMW bude umět svou vyšší cenu obhájit nemám s tímto rozdílem problém), dle všeho pohodlnější(tady rozhodne samozřejmě testovací jízda. Nebudu šetřit ani jeden z vozů a pro testování jsem vybral skutečně členitou tra...jen tu kvalitní silnici jsem hledal dlouho ), menší riziko krádeže (to je asi bez debat), je mladší, motoricky by neměl moc zaostávat a i v té bezpečnosti to hraje pro něj.
Ještě mě kamarád postrašil pár historkama o zadním náhonu v zimě
Proti Citroenu zatím mluví zpracování a materiály (teď se v reálu uvidí jak moc a jestli vůbec)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator