Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
Tony_Z
22.10.2012 09:57 - Re: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
99
Člověk, který naprosto kašle na údržbu auta nebude spokojenej se žádnou značkou a vždy na ní bude nadávat, měnit auto po roce po dvouch a pak prohlásí, že takovou sra*ku už nikdy více. Pár takových lidí znám. Co se chlubím tím jak se o své auto starají, že mu vyměnili olej - to že to bylo třeba po 60000km je podle nich normální. Takhle na to dále kašlou až jim auto přestane jezdit a moc se diví.

Co si budeme povídat, BMW je trošku jinde, co se týče zpracování a jak již mnozí psali, je to znát především při počáteční ceně auta (ale jen z poloviny, ta druhá polovina je cena za značku). Ovšem pokud budu srovnávat již hodně zastaralou 5 sérii z roku 2002, tak bych řekl, že má C5 2005 navrh.

Velké plus pro C5 je především bezpečnost, které se BMW 5 z 2002 ani zdaleka neblíží. Modely z roku 2004 a novější jsou na tom již lépe. A pro mě osobně je bezpečnost u auta na prvním místě. K čemu mi bude, že auto má lepší motor a hezčí interiér, když v něm budu zalisovaný a vystříhaj mě rovnou do plastového pytle...

C5 2004: .link.
BMW 5 1998 ( stejný typ v roce 2002): .link.
BMW 5 2004: .link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator