Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
filip76
22.10.2012 08:38 - Re: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
99
Hanz 397 napsal(a):
Pošli VINka obou,porovnám ti výbavy,pokusím se,jestli to půjde,zjistit něco o servisní historii tý E39(podle roku to je E39) a popřemýšlej proč já třeba nemám BMW,ale C5


Velice děkuji za nabídku, leč oba majitelé se ke zveřejnění VIN na internetu staví odmítavě. V tuto chvíli mi nezbývá než jejich přání respektovat. Na druhou stranu oba servismani, které dnes navštívím mají asi obdobné možnosti a po telefonu možnost prolustrovat obě auta dle VIN oba dva přislíbili.
Každopádně až jeden z vozů koupím, asi bych rád této nabidky využil. Mě osobně zveřejnění VIN žádné problémy nedělá.
K druhé části otázky. Proč nemᚠBMW, ale C5 ? No tak to vážně netuším A nebudu lhát...dost by mě to zajímalo.

Ad probíraná kvalita a zpracování. Upřímně, taky očekávám, že u BMW bude na vyšší úrovni. Minimálně by být měla. A když nebude, tak beru C5. Je to jednoduché. Jsem asi ten poslední, kdo by chtěl BMW jen proto, že to je BMW.
A na porovnávání pohodlí jsem taky dost zvědavej. Prozatím sdílím jumepovu úvahu o pohodlnosti BMW na Německých silnicích. Myslím ale, že silnice v Česku jsou trochu jiný level Zcela upřímně od Hydractivu dost očekávám, tak doufám, že nebudu zklamán.
No nic, uvidí se dnes.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator