Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
jruze
20.10.2012 11:16 - Re: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
U??vate?
Cherper napsal(a):
Zdravim, sorry že se mezi vás pletu s ne uplne stejnym problemem. ale už sem zoufalej a každá rada je teď nad zlato... Mam C5 I 2.0i a před tejdnem mi to za jizdy chciplo a od tý doby to nenaskočilo. Takže odtah. Teda naskočilo, ale vždycky jen tak na 3 vteřiny. Pak zas tma. Diagnostika nic nepíše a tak sem zacal rozebírat. Ještě před tim všim mi diagnostika psala špatnou lištu, kterou sem vyměnil a doufal že to způsobila ta lišta, ale i po výměně se nic nezměnilo. Zdá se jako kdyby tlaky v motoru zahadně mizely. Při měření sem zjistil, že tam nejsou tlaky skoro žádný. Ale dneska už to zas chtělo chytat a tlaky tam očividně nějaký byly. Sem z toho už úplně vyfluslej a netušim co dál. Motor si vzduch nasává ale pravda že když se klapka otevře ručně a třeba se něco do sání vstříkne tak to má větší tendenci kašlat. Zejtra mi ještě známej přijede změřit tlaky benzínu. Tak se obracim na tebe, protože to vypadá že mᚠzkušeností až až. ŘEŠÍM to už s několika mechanikama, ale každej řiká že ventili a rozvody, a ty sem dneska s jednim z nich kontroloval a řikal mi že by dal ruku do ohně za to, že to rozvody a ventily nejsou. Tak kdybyste náhodou někdo věděl co s tim, tak dejte vědět, díky


Dost málo info(nejsem benziňák ale) - ruku do ohně dávat nemusí stačí když zajistí klikovku a vačku - potom lze mluvit o rozvodech OK , lišta je jak říkᚠOK , na benzinopé rampě je odvzdušňovák - když ho povolíš a bude tam tlak benzínu mělo by to stačit - diagnostika ti dokáže ověřit stav vstřikovačů KO-OK a který,lištu v diag vidíš tuším také. ,,tlaky záhadně zmizely" - přiklonil bych se k rozvodům - podle mne nepůjde zajistit klika - vačka - přeskočily rozvody(dva zuby to ještě snese a už to nebude chytat - pokud o víc jsou KO vahadla-v obou případech to nebude mít správné tlaky a nebude to chytat)ještě mi napadl snímač na klice,ale mluvíš o tlakách ten tlaky neovlivní .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator