Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
gull
18.10.2012 19:09 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Ptz budeme brzy s ženuškou rodiče a žena by byla ráda samostatná mobilní jednotka. Já sice "vlastním" nejlepší značku auta : SLUŽEBNÍ, ale to má taky své omezení v rámci víkendů a dovolených a km....prostě jsem asi od června studoval nabídku vozů, dle požadavků : kombík, nafák v ceně do 60.000,-.
Tam jsem přemýšlel nad Omegou ... jeden známý (vlastník omegy) mi to rozmluvil, následovala Alfa Romeo 156 JTD - na kombajna hrozně malá ... pak mě zaujala Lancia Lybra .... u té jsem se dočetl že se špatně vyměňují rozvody, ale i tak bych do ní šel, ale po zhlédnutí inzerátů a po osobním zhlédnutí v blízkém bazaru zavrženo,
pak jsme s ženou zvýšili laku na r.2001 a výše a limit do 100000,- ... nejdřív audiny, bmw přestárlé herky za hodně peněz .... a už jsem objevoval C5 I, projel jsem recenze, načel jsem C5klub a bylo rozhodnuto, jen se mi pořád nezdál ten interiér a přední maska. Takže jsem opět pořešil financování a teď už se koukám po C5 II 2.0 HDI tak snad najdu nějakou pěknou a nenáročnou

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator