Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Čidlo vnitřní teploty / C5 III
Roozena
11.10.2012 07:57 - Čidlo vnitřní teploty / C5 III
99
Netušíte někdo, kde je v C5III čidlo vnitřní teploty? případně princip snímání - tedy klasicky odporově či IR?. Ptám se pro to, že se mi nějak nepozdává reakce klimatizace na okolní podmínky. Uvedu příklad. Ráno jsou v interieru +- 3grády. teplota interieru nastavená na 23,5. Engine on - ventilátor zprvu téměř netočí - potud O.K. (motor je studený, tak nač hnát ledový vzduch ještě na pilota) po cca 3-5 min (motor má v tu chvíli 45-55 stupňů) se ventilátor rozjede na přibližně 3-4 min. na 50% výkon a do interieru začne proudit jakž takž teplý vzduch - taky O.K. (jednotka klimy ví, že má už možnost pilota trochu oblažit teplem, tak proč ne) načež - otáčky ventilátoru klesnou na 25%, přičemž z ofuků jde samozřejmě vzduch teplý tak, jak dovolují momentální podmínky - tedy teplota motoru a možnost výměníku, čili pcitově poměrně dost teplý vzduch, ale v malém množství, což se mi pocitově úplně nezdá. U Supa mi to dělalo taky podobný brikule a stačilo vypucovat čidlo vnitřní teploty (byla to sestava s miniaturním ventilátorkem, který ofukoval čidlo, díky čemuž se zrychlovala a zpřesňovala zpětná vazba klimy) čili - japa je tot řešeno f Cépět draj? díky za případné info

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator