Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 I - klapky
Pablik1
10.10.2012 15:17 - Re: Problémy s topením v C5 I - klapky
99
Jimik napsal(a):
Ještě jedna věc. Když jsem hvězdičku namontoval ve štatné poloze a sledoval funkci endoskopem, šlo vidět jak po dosažení krajní polohy motorek pokračoval vesele dál přez zuby hvězdičky a zastavil se až po odpracování potřebného počtu otáček. I když na vaši obranu, stav hvězdičky v topení nebyl zrovna v nejlepší kondici. Co se týče odpojení baterky: 1. buď se musí baterie včas zapojit než dojde k vynulování paměti. (I když to můžou být teoreticky i týdny) 2. nebo je použita (to pravděpodobně) pamě která nepotřebuje napájení. Teď nevím jak se to jmenuje, všichni to známe z flashdisku. Tady už jde o roky.
no nevím zatím mi to připadá jako žabomyší válka-já napsal svůj postřeh,jumep napsal taky(včetně toho že těch motorků dělal xy)já 6x.+3x.svůj díky vlastní hlouposti a fakt jsem neměl stím problém a ani žádná reklamace.naposled když jsem to opravovalměl jsem hvězdu už ve vnitř klapky topení ale převodovka byla o 90stupňů jinde než je její osazení na topení-tak jsem ji prostě natočil silou do jejího místa,našrouboval a funguje.jen mě zajímá:nejde z té díry co ji mᚠněčím zababranou od předchozího majitele to zkusit vyšárat třeba zahlým háčkem na pletení?ale jěště jedna věc a to by asi jumep mohl říct-má nějakou spojitost pojezd toho motorku s displeym klimy?protože pokud rychle se popojede z 16na28ten motorek nejede do nekonečna jen se pootočí.jooo a někde jumep poznamenal že vypneš autko tak to spadne a po nastartování motorek dojede na požadovanou hodnotu a ted z hlavy nevím co je za hodnodu na display klimy po odpojení baterie takže tobude asi odpověd na tvou poznámku ohledně paměti ta je asi nadstavena od výroby.třeba 20st.C

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator