Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Depollution system faulty
štír
28.09.2012 00:02 - Re: Depollution system faulty
99
zdar Mám problémek. Při dnešní cestě do Liberce mě vyhodilo auto tuto hlašku při předjíždění.. motor byl vytočený ke čtyřem tisicům a hned zdechl... potom nešel nastartovat. Asi po dvou minutách naskočil a když jsem se chtěl rozjet tak zdechnul. To se potom opakovalo několikrát. Až jsem nakonec dostal na rozumné místo tak jsem otevřel kapotu a poslouchal co to dělá .. takže na volnoběh úplně normálně. po přidávání plynu do 2000 normálka a pak se začal jakoby sem tam dusit.. vytočil jsem ho na tři tisíce a držel plyn .. pomalu kolísal od tech třech až někde k dvouapul tisícům a zase nahoru k třem... po chvilce zdechl úplně .. jako by se udusil. Tak jsem nakonec odjel s tím, že jsem ho nesměl vytočit víc jak dva tisíce... protože potom vždy po chvilce zdechnul... Motor běží úplně normálne do těch dvou tisíc. I když jsem jel do kopce na pětku při 1500 otáčkách nádherně táhnul bez zaváhání. Nevíte čím by to mohlo být? Díky moc.
Potěšil by i odkaz na nějaké vlákno kde se to řešilo. Omlouvám se, ale jsem na dovolené a nechci trávit čas hledáním... Tak mě prosím omluvte

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator