Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP filtr - Bezpečnost při čištění
Mikra
27.09.2012 22:48 - Re: FAP filtr - Bezpečnost při čištění
99
Víte, já si myslím, že vývoj vede ke snižování emisí. Ne každej vynález se uchytí a není to jen kvůli penězům, ale i kvůli tomu, že každej neplní to co se od něj chce. FAP už tady nějakou dobu je. A vyvíjí se. A rozšiřuje se. A množí. Přece nemůže bejt celej svět tak pitomej, že bude cpát prachy do neúčinných FAPů a škodit ekologii a zvyšovat spotřebu a nevědět, že vlastně jen klame sám sebe a cpe zbytečně svý peníze nějakým nenažrancům. Nad těmahle věcma nebdí jen bankéři a politici, ale taky ekologové. A ti mají někdy hodně dlouhý prsty a silný páky. Kdyby ty FAPy opravdu nefungovaly a nebo dokonce škodily, už by se dávno ozvali. A výrobci aut by museli vymýšlet něco novýho. Automobilovej průmysl musel přijmout opatření ke snižování spotřeby, snižujou objemy motorů a snažej se z nich vycucat maximum efektivity. Myslíte si, že by se nechali do toho tlačit a neozvali by se, že jim FAP snižuje výkon a zvyšuje spotřebu a k tomu je neekologickej?
Nikdy jsem netvrdil, že nás FAP spasí, ale vždycky jsem byl proti jeho odstraňování, když už tam jednou je a může znečištění zmenšit. A to obzvl᚝, když někdo argumentoval poplašnýma zprávama typu BLESK a SUPER. Nechovám se nijak příkladně ekologicky, ale neznečišuju úmyslně tam kde nemusím.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator