Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: oprava předního světlometu s xenonem
navisl
25.09.2012 22:42 - oprava předního světlometu s xenonem
99
Bohužel jsem pátek nedaleko od domova svou C5 naboural (bolístku nafotím a a dám do fóra), včela na volantu a bylo hotovo. odnesl to blatník, nárazník, nádrž ostřikovačů, pravé pneu a přední reflektor s xenonem a o ten mi teď jde. Vnitřek zdá se je v pořádku, ale pl᚝ světlometu je prasklý ze předu i ze zadu. C5 II řady mají nekolik typů výbavy světlometů, samozřejmě i za různé ceny. Moje otázka ted zní jsou pouzdra všech reflektorů totožná a liší se jen vnitřky? Na vrakáči jsem světlomet zatím nedohnal a tak uvažuji. Pokud by pouzdra reflektorů byly stejné koupil tu nejlevnější a jednduše bych je přehodil. Poradíte, máte zkušenost? Pořád jde jen o peníze...
Cena nového originálu podle servisu je kolem 25 tisíc, nového neoriginálu kolem 19 tisíc, na netu nový Valeo(vlastně originál) kolem 15 tisíc, na vrakáči nevím, nikde kde jsem se dotazoval jej nemají.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator