Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: zdochol motor
masloxy
25.09.2012 15:58 - Re: zdochol motor
99
no zatial to vyzera tak ze to ostatne veci nechytilo ako sa vyjadril mechanik ale setko sa uvidi az potom ako sa to vsetko zlozi ... este budem musiet asi aj fap vycistit lebo kvapal olej z vyfuku tak to skusi niakym pripravkom na cistenie fapu urobit ...
inac by som potreboval ci tu nie je niekto v citroene zamestnany pretoze na reklamacny list potrebuje vyrobca presny postum mozntaze turba a potrebujem to presne lebo ak tam bude v tom postupe co len podlozka chybat vyhovoria sa ze bola chyba pri montazi a ja mozem potom znova kupovat 750 eurove turbo
tak ak niekto vie ten postup prosim hodte mi to sem potrebujem to na zajtra dakujem !
este som chcel dodat turbina vyzera zodrata aj z predu tomu moc nerozumiem ale predavac mi povedal hned ako som prisiel a pozrel na tu turbinu ze tam nebol vymeneny interkoler coz je podla mna blbost menit interkoler ked sa meni turbo nie ? prosim o reakcie dik ... link s fotkou dole
.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator