Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autodiagnostika - obecná netechnická diskuze
Mikra
11.09.2012 07:46 - Re: Jakou autodiagnostiku
99
vikicv napsal(a):
Chceš abych ti spočítal kolik tvých polorad je proloženo nepřímou reklamou na tvůj servis nebo rozšiřováním povědomí že opravuješ auta?

Myslíš že C5 klub slouží k tvému podnikání?

Kolik za tento prostor, který je ti dopřán ve fóru, platíš klubu?

Inzerce na tebe je v CCCA, to by ti mohlo stačit. Mᚠtam napsáno nekomerční pomoc a přitom je servis jediný tvůj zdroj příjmů....

Už víc nebudu psát.

Jestlipak jsi taky spočítal, kolik rad rozdali tihle chlapi bez jakýhokoliv nároku na odměnu. Že se trochu nestydíš? Poradil jsi ty už někomu z klubu? A že jsme kopyta a neumíme si pomoct ani podle návodů, který ti chlapi vypracovali a denně je tady znova opakují, to je asi taky jejich vina. No a tak k nim zajedeme a oni nám to opraví. A sakra lacino. Nejednou jsem slyšel: "Nech to být, to nestojí za řeč." A hanba by mě fackovala, kdybych toho využil a odjel jen s poděkováním. I tak mi ušetřili spoustu peněz a jsem jim dlužníkem. Mrzí mě, že to teď musí číst a přál bych si, aby to bylo smazaný. Nikdy bych nevěřil, že se tohohle tady dočkám. Fakt ostuda. Závist je hnusná.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator