Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autodiagnostika - obecná netechnická diskuze
vikicv
10.09.2012 22:54 - Re: Jakou autodiagnostiku
99
jruze napsal(a):
OK mne to dnes živí(druhou část obživy pro nedostatek času neprovozuji) - takže tebe a vikiho rád přivítám ve svém kolektivu,nebudeme účtovat za opravy a budeme radit(a protože to nejde od klávesnice tak by jsme mohli dojíždět)-náklady na provoz dílny naúčtujem berňáku,ostatní poplatky spojené s podnikáním charitě a na jídlo se tam dá chodit také
A jen tak pro zajímavost - mé ceny jsou třetinové od značkových servisů,znalosti ?? (něco se dá vyčíst z hodnocení) a co se týče rad pročti si mé přízpěvky(když tak ti přepošlu i SZ)
POKUD TO VYZNÍ JAKO REKLAMA TAK TO PROSÍM SMAŽTE (ale nedalo mi to a trochu mne to nadzvedlo - je nástu dost kteří trávíme denně několik hodin u PC abychom poradili a to včetně autodiaga,jumepa a dalších)


Chceš abych ti spočítal kolik tvých polorad je proloženo nepřímou reklamou na tvůj servis nebo rozšiřováním povědomí že opravuješ auta?

Myslíš že C5 klub slouží k tvému podnikání?

Kolik za tento prostor, který je ti dopřán ve fóru, platíš klubu?

Inzerce na tebe je v CCCA, to by ti mohlo stačit. Mᚠtam napsáno nekomerční pomoc a přitom je servis jediný tvůj zdroj příjmů....

Už víc nebudu psát.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator