Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autodiagnostika - obecná netechnická diskuze
Rampa
10.09.2012 22:02 - Re: Jakou autodiagnostiku
Za?iato?n?k
Přemýšlel jsem, zda se mám vecpat do této diskuse, ale nedalo mi to. Obecně je známo, že C5 tky jsou velice choulostivé na elektroniku. Neodborný zásah či špatná konfigurace prostřednictvím diagnostiky bez znalosti možných následků se Vám může sakra prodražit. Sám jsem se toho vyvaroval a nikdy jsem neměl s elektronikou žádné problémy (C5 mám od roku 2007 a najeto cca 100 000 bezproblémových km). Z okolí blízkého vím o "kolegovi C5 kaři", který si též nechal štelovat svého miláčka od osoby poněkud méně znalé. Zakrátko na to se mu začala sr.t elektronika neuvěřitelným způsobem. Odstranění následků překročilo mnoho desítek Kč a týdny odstavení vozu po několika servisech. Takže je potřeba to vidět poněkud z vícero úhlů pohledu. Možná že Ti, co se Ti Dane V zdají, že mají strach ze ztráty kšeftů ve skutečnosti Ti chtějí jen dobře poradit a ušetřit spoustu potenciálních problémů nebo asi mají nějaké zkušenosti. Tím nechci nikoho odrazovat od koupi diagnostiky a experimentování. Je to každého věc

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator