Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autodiagnostika - obecná netechnická diskuze
najk
10.09.2012 21:33 - Re: Jakou autodiagnostiku
99
vikicv napsal(a):
Osobně> spoustu věcí jsem musel risknout, vč. peněz za hromadu techniky, abych se něčemu naučil. Naposledy nedávno NaviDrive RT3 ve svém autě na kterém jsem testoval home made CD s češtinou..... Nehodlal jsem se smířit s tím, že pojedu někam do Olomouce a ještě za to dám někomu 2tis.Kč. Vy určitě také, proto dnes něco umíte a jste tam kde jste...

V Xanticlubu, kde jsem léta žil, je prostředí přívětivější, tam existuje spoustu lidí co se podělí o mech. znalosti, já jsem se dělil o to co vím o elektronice...když to podle mé rady nezvládneš, tsk přijeď, pomůžu ti..

Tady chytré hlavy jsou také, ale přeci jenom to tak nějak trochu zavání....chtějí z toho něco mít, přihřívat si svojí polívčičku, viz. autodiag apod... Ti pak rádi dělají bububu, aby odlovili ovečky do své chaloupky, udrželi si monopol a odradili případné následovníky a techn. zdatné od jejich korýtek.... Pak si koledují výprask, prostě někdo příjde a sesadí je.

Nesoudní nech si své auto pos.rou čímkoliv co je volně k dispozici
Lexia, pájka, kladivo, autogen... jak je komu libo

Spoudní, techn. zdatní a jiní nech používají s rozmyslem a je jim to ku prospěchu.


no taky si dovolím nesouhlasit, zrovna Autodiag tady má docela dost příspěvků, je někdy sice protivný, ale poradit to poradí, na druhou stranu je potřeba si uvědomit jestli se tím někdo živí, tak nemůže dělat sponzora - a jestli si za češtinu účtuje 2000,- je to zcela na rozhodnutí zákazníka, zda-li si tuto službu zaplatí

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator