Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autodiagnostika - obecná netechnická diskuze
Hanz 397
10.09.2012 21:18 - Re: Jakou autodiagnostiku
U??vate?
vikicv napsal(a):
Osobně> spoustu věcí jsem musel risknout, vč. peněz za hromadu techniky, abych se něčemu naučil. Naposledy nedávno NaviDrive RT3 ve svém autě na kterém jsem testoval home made CD s češtinou..... Nehodlal jsem se smířit s tím, že pojedu někam do Olomouce a ještě za to dám někomu 2tis.Kč. Vy určitě také, proto dnes něco umíte a jste tam kde jste...

V Xanticlubu, kde jsem léta žil, je prostředí přívětivější, tam existuje spoustu lidí co se podělí o mech. znalosti, já jsem se dělil o to co vím o elektronice...když to podle mé rady nezvládneš, tsk přijeď, pomůžu ti..

Tady chytré hlavy jsou také, ale přeci jenom to tak nějak trochu zavání....chtějí z toho něco mít, přihřívat si svojí polívčičku, viz. autodiag apod... Ti pak rádi dělají bububu, aby odlovili ovečky do své chaloupky, udrželi si monopol a odradili případné následovníky a techn. zdatné od jejich korýtek.... Pak si koledují výprask, prostě někdo příjde a sesadí je.

Nesoudní nech si své auto pos.rou čímkoliv co je volně k dispozici
Lexia, pájka, kladivo, autogen... jak je komu libo

Spoudní, techn. zdatní a jiní nech používají s rozmyslem a je jim to ku prospěchu.

Dovolil bych si nesouhlasit-taky jsem si pořídil diag(sice mě v práci živí,ale úplně jiná)a pokud od některé zdejší "chytré hlavy"potřebuju s něčím pomoct,nebo poradit,tak mi vždy ochotně a myslím,že i rádi,pomohli...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator