Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koncový díl výfuku na 2.2HDi
Stanly
08.09.2012 23:50 - Re: Koncový díl výfuku na 2.2HDi
99
Výfukem, nebo některou částí to není. Fap filtr je, zdá se nový. Když částečně utěsním sání před váhou, hluk utichne. Zjistil jsem, že mi před airboxem, na konci první hadice co jde z podběhu chybí ta pryžová membrána, jak je vyobrazena na tom schématu. Moc za něj děkuji. Udělal jsem dnes náhradu, čistě pokusně, ale neměl jsem nějakou jemnou a dobře ohebnou pryž, nebo silikon, použil jsem měkčenou silnou folii a hluk je tak o 80% nižší. Jen tu mebránku musím udělat jemnější a pružnější, pokud neseženu origo. Auto na běžný provoz jelo OK, ale později při rozjezdu do kopce mi auto spadlo do nouzáku a zahlásilo chybu, podle zkušeností z předešlé C5 to bude zřejmě problém s tlakem turba, protože ta mebrána samozřejmně nefunguje tak jak má. Je tuhá a žřejmě se neotevřela tak jak motor potřeboval vzduch. Až to budu opět demontovat, udělám pár fotek a případně popis, budu-li dělat nový díl. Zatím ahoj a díky všem za rady a pomoc.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator