Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koncový díl výfuku na 2.2HDi
Stanly
06.09.2012 23:26 - Re: Koncový díl výfuku na 2.2HDi
99
Tak jsem navštívil servis a mechanik mi zdělil, že problém není ve výfukovém potrubí, ale v sání. Prasklá hadice před filtrem, co jde pod nárazník před předním kolem. Doma jsem dal vúz na hever a odstrojil plasty. Hadice skutečně na sr... visela tam jen na pásce. Je tam taková jako plstěná, provedení jako u vysavače, ale čekalo mne nemilé překvapení. Na konci, respektive úplném začátku sání by měl, snad býd nějaký vstupní filtr, který by měl snad mít i zvukové tlumící účinky. U jiných vozů jsem to viděl a na předcházející C5, kterou jsem měl jsem si nevšiml. Víte někdo jak se tento díl odborně jmenuje, nebo kde jej sehnat, pokud tam je.
Nicméně jsem pracně hadici slepil a provizorně vytvořil s měkkých plastových nádob jakousi koncovku, která filtruje hrubé nečistoty a snad bude i tlumit ten drnčivý basový zvuk. Namontoval a projel, jen krátce a zdá se to být tak o 40% lepší. Zítra pojedu delší trasu tak napíši jak to dopadlo. Nechápu, pokud tam skutečně nějaký počáteční filtr je, proč jej nějaký chytrák odstranil.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator