Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nosiče kol a jiná podobná zařízení
js42
05.09.2012 20:11 - Re: Nosiče kol a jiná podobná zařízení
U??vate?
Před měsícem jsem absolvoval Šumavu s nosičem na 2 ks kol na tažném zařízení. Měl jsem to půjčené od kamaráda. Samozřejmostí bylo vyklopení pro přístup do kufru. Uchycení na kouli mělo jištění pomocí přídavného spodního protikusu, který byl uchycen na konstrukci tažného. Hlavně se mi líbilo, že upevnění byciklů na nosiči nebylo za nějakou tyč nebo podobně. Kolo bylo uchyceno ke konstrukci za kliku šlapání. Bylo to moc fajn, bohužel jsem zapoměl jaký byl výrobce. Jinak srovnání nosiče na tažném a na střeše vychází jasně ve prospěch tažného zařízení, a již manipulací počínaje a spotřebou konče. Vezl jsem horská kola se 17" a 19" rámem, přečnívala minimálně. Nejprve jsem měl troškou strach z vyšších rychlostí, ale nakonec jsem po dálnici v poklidu svištěl 130km/h a nic se vzadu nedělo. A na závěr ještě jeden postřeh = do garáže, která byla součástí pronajatého apartmánu, jsem se vešel s nosičem i s kolama na něm. Jakmile zjistím výrobce tak podám zprávu, údajná cena byla cca 4500,-Kč.

Přeji všem pěkný večer. Honza

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator