Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nový člen
Tortugas
05.09.2012 15:50 - Re: Nový člen
99
Tak a jsem tu uz taky

Citroeny jsou moje srdcova zalezitost uz 15 let, kdy se ke me jako prvni auto dostala CX. Sice se po necelem pul roce v podstate rozpadla, ale chudak za to nemohla, protoze se o ni predchozi majitele moc nestarali a ja v 18 mel trochu jine priroty nez udrzbu..., timto se ji znovu omlouvam. Pak nasledoval rodinny favorit na dojezdeni, felicie, chvilu Ibiza a pak uz konecne zpatky ke korenum, tj. Xsara Break 1.6, moje prvni poradne auto. Byla ve vybornem stavu, malo najeto, takze me ani nemelo moc prekvapit, ze mi ji zakratko ukradli

Po xsare nasledovalo Picasso 1.8, ktere jsem mel dva roky, nez mi ho ukradli taky. Trosku jsem zrejme naboural statistiky, ze se Citroeny moc nekradou Jelikoz mi ho ukradli v dobe, kdy se mi to moc finance nehodilo, tak jsem puvodne na prechodnou dobu poridil 307 Break, opet v benzinu, ktery mi nakonec zustal skoro tri roky, nez jsem ho byl nucen cca pred mesicem poslat do sveta, jelikoz zacala odchazet prilis velka spousta veci, stejne jako moje duvera k nemu.

Nejakou dobu jsem se rozhodoval, co bude nasledovat, bylo vice favoritu, ale nakonec zvitezila C5, sice jsem hledal puvodne spise C5 III, ale zadna rozumna, hlavne vzhledem k financnim moznostem, se nikde neobjevovala, az ciste nahodou jsem pri brouzdani nasel jednu zajimavou C5 II v Auto Esa. Sice je to stejny jak AAA, ale mam to kousek, tak jsem se zajel podivat. Uz to zkratim, at vas nenudim, auto vypadalo jako nove, jedina mensi promacklina, zadnou vetsi ranu nedostalo, najeto 100k, ty kilometry by meli sedet i dle databaze navstev v Citroen servisech. Z oprav se zatim delali jen komplet zadni brzdy + veskere naplne a pristi rok udelam rozvody, nic vic zatim neni potreba a snad to tak i zustane.

Abych to shrnul, auto mam necele dva mesice a naprosta spokojenost.

Pardon, ze jsem se tak rozepsal

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator