Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ozvučení, reproduktory apod.
Pablik1
25.08.2012 12:36 - Re: Ozvučení, reproduktory apod.
99
Nyo napsal(a):
Zdravím všechny Buď jsem špatně četl, nebo nevím, ale nikdo tu neřeší to, že při výměně repro ve dveřích, je nutné se dívat na montážní hloubku reproduktoru. Vepředu mám už repro měněno za ALPINE sps 17c2 koaxiální, což je samozřejmě nesmysl vzhledem ke stavající vyhýbce v autě./Místy při poslechu se to dost nechutně tluče/. Proto poputují do zadních dveří. Auto mám momentálně v servisu, proto to nemohu zjistit. Moje Alpine mají m.h.56mm a vzpomínám si, že v té kapse bylo ještě místo. Zaprvé by mě to prosím samotného zajímalo a za druhé si myslím, že by tato informace mohla eliminovat zbytečné vracení zboží a reklamace a prostě by tu měla viset. Děkuji a přeji pěkný den
hloubku není třeba až tak řešit-lze ji vyřezat a koupit novou hlubší.prodávají se z laminátu na kterém je tlumivka.to že ti rachtají-zní jako přebuzené může být tím že nestačí oddechovat protože ta kapsa je skoro úplně uzavřená a vytlačený vzduch tlačí ze zadu na membránu.je to stejné jako bys na tubě(subwooferu)zakryl oddechový otvor tak bude řinčet do té doby než zničí membránu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator