Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ztráta údajů PC a přeladění rádia po vypnutí klíčku
DrMarvin
14.08.2012 14:51 - Re: Ztráta údajů PC a přeladění rádia po vypnutí klíčku
99
Roozena napsal(a):
Tiefe, nebuď hysterka... přečti si to pořádně. nepopírám, že si radio pamatuje nastavení ani po odpojení zálohovacího napájení, ale pokud jsi měl v ruce desítky rádií, tak ruku na srdce - který radio od jiného výrobce si presety pamatuje?... věru - i mě jich prošla rukama řada a mohu-li prohlásit s čistým svědomím - ani jedno... Jediný logický důvod, který mě napadá, proč by si mělo rádio cokoliv pamatovat je uchování údajů o konfiguraci vozidla, páč - pokud jsem zaregistroval - v C5I je jediná možná varianta nastavení konfigurace vozidla právě přez rádio a tudíž mohou být tyto hodnoty storovány přímo v elektronice radia (i když i této hypotéze až tak úplně nevěřím). Tak, či onak - Marvinovi zapomíná nastavení i radio a vzhledem k tomu, že EEPROM nepotřebuje k uchování údajů napájení (a měla by tam být, pokud si je v jiných případech radio konfiguraci schopno pamatovat) je mi to celé divné.
Nejjednodušší by bylo pokusně porhodit radio za jiný kus, spárovat a vidělo by se copa se odehraje.

no radio mam origo a mam doma jeste jedno origo,ale musel bych nechat v autorizaku za cca litra povolit vin takze to se mi fakt nechce

az mne radio nastve tak ho vymenim,to neni takovej problem...jen mne stve to pocitadlo dennich km

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator