Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ztráta údajů PC a přeladění rádia po vypnutí klíčku
Roozena
14.08.2012 13:38 - Re: Ztráta údajů PC a přeladění rádia po vypnutí klíčku
99
Tiefe, nebuď hysterka... přečti si to pořádně. nepopírám, že si radio pamatuje nastavení ani po odpojení zálohovacího napájení, ale pokud jsi měl v ruce desítky rádií, tak ruku na srdce - který radio od jiného výrobce si presety pamatuje?... věru - i mě jich prošla rukama řada a mohu-li prohlásit s čistým svědomím - ani jedno... Jediný logický důvod, který mě napadá, proč by si mělo rádio cokoliv pamatovat je uchování údajů o konfiguraci vozidla, páč - pokud jsem zaregistroval - v C5I je jediná možná varianta nastavení konfigurace vozidla právě přez rádio a tudíž mohou být tyto hodnoty storovány přímo v elektronice radia (i když i této hypotéze až tak úplně nevěřím). Tak, či onak - Marvinovi zapomíná nastavení i radio a vzhledem k tomu, že EEPROM nepotřebuje k uchování údajů napájení (a měla by tam být, pokud si je v jiných případech radio konfiguraci schopno pamatovat) je mi to celé divné.
Nejjednodušší by bylo pokusně porhodit radio za jiný kus, spárovat a vidělo by se copa se odehraje.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator