Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
HELLMUT
10.08.2012 21:56 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
U??vate?
Začalo to Fantomasem když jsem byl malý...I v ostatních filmech se mi Citroeny líbily . Pak jsem vyrostl a když jsem začal přemýšlet že si koupím svoje první auto, tak jsem objevil že BX se dá sehnat docela levně...Tak jsem v roce 98 koupil svoje první auto BX14TGE .Docela jsem do něj sypal peníze protože jsem asi nevybral zrovna dobře. Potom nasledovala BX 16 TGI -ta měla servo a super sedačky jinak jsem si do spolehlivosti moc nepomohl Nakonec jsem sehnal zase 14 ta byla v suprer stavu.Byla to ale "socka" tak jsem si nechal celý interier a centrál namontovat z té 16. Potom následovala samozřejmě XANTIA a teď před týdnem jsem konečně dospěl k vysněné C5. Sice jsem se nechal trochu vybláznit od mého automechanika že C5 je poruchová a začal přemýšlet o jiné značce.Ale to mě celkem brzo přešlo.Zjistil jsem že Citroen a hydraulika mi tak zalezla pod kůži že prostě jiné auto mít nemůžu. Teď jsem hrozně nadšený že jsem si splnil sen.To auto je naprostá BOMBA , sice je to poněkud tvrdší ale to už se tady probíralo hodně.Těším se na každou jízdu a moc si to užívám. Jen se trochu děsím kam to spěje - čím dál víc to tvrdne a do některých nových C5 už hydru ani nedávají ... No snad to nebude za pár let už jen minulost...
Ps:Automechanika jsem vyměnil za Jardu, ten mě ničím neděsí a vše vyřeší, tak jsem spokojený 2x...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator