Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chvilková ztráta výkonu (cukání)
Knight
09.08.2012 09:27 - Re: Chvilková ztráta výkonu (cukání)
99
jruze napsal(a):
Chudinka , ale tak to je - ty 4000ot. opravdu tahaj za uši a nedá se to zrušit jen trpět s autem. A jen tak na okraj ani s nucenkou toho mac nevyřešíš-ta jen vypálí saze a pokud je FAP plný tak zaroveň i cerinu a ten dostaneš ven jen vapkou. A ten diferenčák je jasný(u čistého,nebo slušného Fapu ho pod otáčkama nedostaneš snad ani na 100.) - mám tu ,,Helmuta" tak se schválně podívám na jeho hodnoty(už si je z hlavy nepamatuji) ten co si pamatuji měl při prohlídce FAP slušný(tak podle mne pod 50% životnosti).Ohledně filtru nechci komentovat jak měnili,ale asi vyškubli vložku a nacpali novou (jen). To škubání může v lepším případě dělat pokus o regeneraci,kterou to ve stavu Fapu může dělat dost často a nebo pořád-jakou mᚠspotřebu?Od soboty jsem na Radavě - to mᚠblíž(vem si svou diag.) (nucenku tam dělat nebudu bo by po nás házeli kamení)


Tak už je to tady hlásí to nebezpečí zanesení FAP filtru - 3x za 30km.
Obvolal jsem snad už všechny a teplou wapku nikdo v ČB snad nemá - Z dovolené nic nebude a prachy jsou ...



to jruze: Pokusíl bych se tedy využít tvé nabídky, doufám, že díky praci to zvládnu, a na otočku bych se stavil na Orlíku - Pokud nebude vadit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator