Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zvuky,vrzání na přední nápravě
Alex71
02.08.2012 22:45 - Re: Zvuky,vrzání na přední nápravě
99
Ahoj všichni.Před časem se mi při průjezdu levotočivé zatáčky ozýval vepředu u spolujezdce takový skřípavý zvuk.Jako kdyby nějakej silentblok - prostě jako guma o kov.Dělo se to opravdu nahodile a tak jsem si říkal,že to ještě chvíli vydrží a že se na to podívám, až budu měnit tyčky stabilizátoru.Při výměně jsem pajcrem vyzkoušel snad všechno a zjevná závada nikde.Auto si vesele povrzávalo dál.Intenzita vrzání se stále zvětšovala a dnes to v podstatě vrže neustále.Dal jsem auto na zvedák a v domnění, že už to snad může být jen tlumič.Na tlumičích nemám žádné prachovky.Zespodu je na pístnici vidět jakýsi váleček s výřezem.Vysoko nad ním /pod koulí/ je jakési těsnění - nějaká guma.U strany řidiče je vcelku v pořádku, ale u strany spolujezdce je jaksi pokroucená,potrhaná a zpříčená.Při zatížení se ozve zlověstné skřípání a mírný náraz.Jako by tam něco něčemu překáželo.Jinak auto se při jízdě chová dobře - není tvrdé a tlumí taky pěkně - nikde žádný průsak..Pokusím se to nafotit.Není tady někde podrobný náhled, jak má vypadat celý tlumič i s koulí.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator