Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
vseved
02.08.2012 16:11 - Re: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
Za?iato?n?k
Žena byla s autem na chalupě a druhý den volala že nejde nastartovat. Poradil jsem jí a počká do pátku až přijedu. Sousedka donutila manžela aby jí to dotáh do značkového servisu. Druhý den jí volali že je špatná jednotka ECU a že jí zkoušeli opravit pčehráním softweru, to však nepomohlo tak že bude oprava stát cca 25.000,-- Kč. Volala mi. Řekl jsem jí a přitáhne auto zpátky a servisu zaplatí pouze diagnostiku, pokud jí dají protokol. Protokol nebyl, dostala auto a vynadáno. V pátek jsem dal auto na diag. a ta vypsala závadu na snímači vačky. Snímač vyměněn (po demontáži vypadal jako by ho rvnaly rašplí), auto startovalo. Diag. ukazovala závadu: Snímač vačky-zkrat na Plus nebo na kostru. Prohlídka drátů. Poškozeny dva dráta v přechodu z husího krku do plastové podkovy. Opraveno. Auto startuje perfekt, ale nižší výkon a vyšší spotřeba. Diag.: Jednotka ECU nainstalována v motoru RHY. Servis: My nic to jste tam musel mít už předtím. My žádný softwer nepřehrávali, my to ani neumíme. Věřil jsem jim pouze to 'my to ani neumíme.' Tři dny jsem sháněl mapu ECU pro RHZ. Nakonec za 500.-- jsem ji sehnal na CD nahrál a auto jezdí ¨JAKO DŘÍV¨. Starší dcera dodělala práva a tak jejím jubilejním 10 případem je Značkový Autoservis Citroen.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator