Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Únik hydraulické kapaliny - zadní náprava
Hanz 397
31.07.2012 22:03 - Re: Únik hydraulické kapaliny - zadní náprava
U??vate?
paja.lbc napsal(a):
Ahoj všem, tak mám také únik na z.nápravě. Přijel jsem před barák a zaparkoval. Cesta v pohodě. Zamknul auto a šel domu s nákupem. Po nějaké době (cca 2 hod) jsem koukl z okna, a koukám jak auto divně stojí. Zadek na zemi a předek nahoře v normální výšce. Šel jsem k autu a nalezl u PZ kola louži hydr.oleje. Komplikace s cestou a zvednutím na zvedák nebudu popisovat, jsou jasné. Hledal jsem problém, a našel. Poškozená trubka přívodu hydr.oleje od čerpadla k zadní nápravě. Konkrétně v místě, kde trubka prochází vzadu nad nápravnicí. K poškození došlo nejspíš špatným uchycením trubky tak, že se klepáním dostávala do kontaktu právě s tou nápravnicí, až se proklepala a začala prýštit. Děs běs. Trubka je jasná - výměna. V citroenu objednána, cena 1200,-. To není tak hrozné, ale za práci by si počítali min. 3000,-. Otázka zní: už jste to někdo měnil? Dá se to zmáknout? Koukal jsem, že to vede nad nádrží, takže se bude minimálně popustit dolu, případně celá ven?
Díky za jakékoli rady.
Paja

Jestli za to v Citroenu chtějí 3000,a neoj...bou to(tzn.udělají to tak,jak psal Jumep),tak to tam nech udělat. Já to absolvoval 2x během půl roku a když jsem to dělal poprvé,tak od rána do večera a takovej opruz,že už snad nikdy. Blbý je,že do Pha(jruze) je to se zadkem na zemi daleko.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator