Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Báječný NOVÝ registr vozů
Roozena
28.07.2012 08:27 - Re: Báječný NOVÝ registr vozů
99
Netočte to pořád mezi úředníky a servry a datovými komunikacemi a kompatibilitou dat a co já vim co... kruciální fakt je ten, že je to systém, který má být pro klienty výhodnější - rozuměj rychlejší a pro systém flexibilnější a užitečnější. Jouda za přepážkou zmůže houbes, když mu daj do ruky paskvil a stejně tak se zůže z nastalý situace posrat policejní server, když ho zahltej hromadou nesrozumitelných dotazů.
Celá situace je zase a zase jen o tom, že zakázku dostala firma, která ví o dané problematice prd. dokonce až takový prd, že mi přejdeaž nepochopitelný, že si předem nejsou schopni ověřit možnosti systému a kompatability dat, kapacitu spojení a čitelnost výstupů. To jsou při tom pro aplikace podobného ražení základy. O.K. - ATS jsou klempáci - to se už ukázalo, ale jak je možný, že takovýhle klempáky prostě někdo vybral?... Jak sem psal - ukázat na pacatele se dá velice snadno a ptám se - proč se tedy neřekne - Pane Dobeši a spol - prostě jste to zesral na kvadrát a jděte do hajzlu, a už to v pátek, či v pondělí chodí, nebo ne, páč tekonc už to nejni o tom, jestli to bude fungovat, ale o tom, že určitě o5 funguje onen oblíbený klientelismu a já na bráchu a všechno na mě...
Btw - japa si asi tekonc obhájí ministerstvo obrany, že stejný klempáci budou vyvýjet a aplikovat systém datové bezpečnosti pro MV... Jeslipa bude mít někdo koule a pošle je do hajzlu s tim že si radši udělá naUTPéčku uzel, páč to bude fungovat určitě líp než jejich Skynet...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator