Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Báječný NOVÝ registr vozů
troll
27.07.2012 12:48 - Re: Báječný NOVÝ registr vozů
99
Tony_Z napsal(a):
JJ, při zavádění nového systému je vždy největší problém donutit líné zaměstnance učit se novým věcem, to jim znepříjemňuje život a oni svým způsobem stávkujou a nadávaj na všechny strany. Některým stačí přeházet ikonky na ploše a volaj, že nic nefunguje a samozřejmě za to může "aják"...

Málo kdo umí říct "Neumím to/neumím s tím.", všichni říkaj, že to nejde nebo, že to někdo rozbil, ale já nic, já muzikant.


ale no tak... přece bys nechtěl po chudince úřednici (zejména těch starších) co má léta zažitý že tady na tu ikonu kliknu sem napíšu jméno a sem údaje o autě aby se učila klikat na jinou ikonku
bnordel se smícháním databází nicméně není problém líného úředníka to je prostě chyba toho kdo slévání databází dělal. Já osobně jako IT chápu že když se mění něco tak komplexního navázaného na x databází a systémů které dosud běhali separtátně, tak je to nepude tak jednoduše. nicméně kdyby dopředu oznámili že dejme tomu od 1. do 14. července nepude registr neb se bude slívat databáze a nasazovat systém lidi by s tim počítali a nechodili na úřad zbytečně a nebyl by takovej humbuk. Nasazoat takovou změnu za každou cenu za chodu je sebevražda... bohužel o tom většinou rozhodne někdo kdo si to neumí ani představit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator