Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Báječný NOVÝ registr vozů
Roozena
24.07.2012 16:56 - Báječný NOVÝ registr vozů
99
Jsem poněkud šišat z komedie kolem "nového" registru vozidel...
Takto konkrétně začno svoji úvahu o klauniádě, která se už prakticky 14 dní točí kolem čehosi, co mělo být lepší, rychlejší, stabilnější, efektivnější a samozřejmě - mělo to být za prachy... zatím je splněna pouze poslední podmínka a to dokonce tak, že nejen, že systém, jako takový stál balík, ale další vícenáklady den za dnem vznikají a to nejen primárně státu - na nevybraných poplatcích a platech úředníků, kteří se snaží marně uplést z howna bitch , ale především sekundárně daňovým poplatníkům za ušlý zisk, projebaný čas či zmařenou investici - nazvěme to jak chceme... celý průser se dá celkem nekomplikovaně vystopovat k jeho původcům a k přímo zodpovědným lidem. Nikdo z nich neprojevil nejmenší snahu z toho vyvodit jakoukoliv osobní zodpovědnost. Nikdo nebyl sestřelen... nikdo nedodržel slib...
Přiznejme si na rovinu - kdo z Vás by si mohl dovolit v práci takovouhle prasárnu, aniž by ho do druhýho dne nevykopli s obtiskem podrážky až na žaludku a to s reálnou vidinou náhrady škody... Kdo z vás má v zaměstnání tento luxus?..
Kdybych byl swině, tak si pošlu každý ráno bezdomáče za kilčo pro lístek na úřad, že jsem se snažil o přepis, zápis či změnu na autě, načež zdokladuji, kolik jsem projebal dní, kolik stojí můj den a - Vážení - platit prosím... ta vaše legrace mě stála bratru 10K... a dokažte mi, že je to jinak...
Jistě - osobně se toho nezůčastním, ale jsem si jist, že část lidí to napadne a bohužel - větší část chudáků to prostě naživo odsere s výsledkem značné vlastní ztráty. Rval bych se jako polární vlk o ušlou finanční náhradu! Na jedince, kteří to posrali se dá ukázat prstem, tak proč jim dopřát luxus beztrestnosti. Kdo z úředníků vám dá takovejhle pardon v situaci, kdy něco poděláte sami? (pokutička, opožděná platba daní...)
Jsem šasten, že nejsem ve frontě nešstníků týdny čekajících na změnu v registru, ale rád vemu do ruky kámen, až se začne házet...
Pan ministr dopravy Dobesh je zkrátka nefalšovaná 3,14ča a vyvrate mi to někdo...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator