Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nefunkční NaviDrive
Ladman
06.07.2012 15:55 - Nefunkční NaviDrive
99
dnes po nastartování auta mi zničehonic přestal fungovat NaviDrive. Naběhne mi na displeji pouze Jukebox, který ale nehraje a nedá se navolit žádná skladba. Nefunguje nic, ani telefon, ani navigace, na ty ani nejde přepnout. Z toho Jukeboxu můžu přepnout pouze na rádio, to hraje asi minutu, na displeji přitom zůstává stále zobrazen ten Jukebox a pak se systém automaticky zresetuje. A poté to jde zase od začátku, zobrazí se Jukebox, který nehraje. Systém nelze vypnout tlačítkem na vypnutí, nelze nastavit hlasitost, prostě nic. Pouze zmáčknout Source a pak chvíli hraje to rádio, které se ale nezobrazí na displeji. Jinak i když na to rádio nepřepnu, tak se systém po pár minutách pravidelně automaticky resetuje. Když systém resetuji já (longpress tlačítka Dark), výsledek je stejný jako u automatického resetu. Teď jsem dorazil domů a při couvání na parkovišti mi začal jako vždy pípat parkovací asistent, ten se i na dispeji zobrazil. Jenže po vyřazení a chcípnutí motoru mi pípal pořád. Tak jsem nastartoval, počkal až se zresetuje systém a tím to přestalo pípat. Jsem z toho docela na hadry, protože za týden odjíždíme na dovolenou do Bulharska a představa, že pojedu bez rádia... Nestalo se někomu něco podobného? Dalo by se něco zjistit Lexií?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator