Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE
.45acp
24.06.2012 22:36 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE
U??vate?
Hanz 397 napsal(a):
Já bych to tam s tím trojúhelníkem zrovna nedával... Co když ho někdo identifikuje,jako svůj a bude chtít hnát navigátora k odpovědnosti...?

Jinak jak tady čtu,tak všichni,až na mě měli bezva cestu domů... Mě nejdřív asi 5x za sebou,samozřejmě v těch nejmíň vhodných chvílích,vypadla navi,aby mi ve finále,poprvé za celou dobu,co mám auto,upadla celá telematika... No a abych toho stresu neměl málo,tak mě dorazil starší pán s Ochcáfkou,kterej,místo aby se plynule rozjel v připojovacím pruhu,tak mi to pustil přímo před auto a chcíplo mu to tam,uprostřed pruhu... Já jsem měl na tacho cca 110,proti jelo auto,takže jsem brzdil i očima. Ještě teď je mám vykulený,hele

Je to tam i s tím trojúhelníkem, tak si připrav jako navigátor drobný.
Jinak mi není jasný na co potřebuješ navigaci pro cestu zpátky, to si nepamatuješ kudy si jel? Já si z cesty pamatuju jen tvoje brzdovky a domů jsem dojel bez bloudění. Možná je to tím, že jsem jel domů ještě ten samý den a tys to do rána zapoměl

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator