Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Alternátor
Rosta
23.05.2012 15:28 - Re: Alternátor
Za?iato?n?k
Ráno jsme s nabitou baterkou dojeli do autoelektroservisu Štrobl a nechali to tam, že vymontování a repas fakt zajistí, že to vozí nějakému šikovnému důchodci. Děkuju všem za rady.

Co to auto vyvádělo, když baterka docházela, to jsem koukal Na panelu hlásilo chybu dobíjení, brzd, abs, airbagu a snad i mazani, rozsvicené skoro všechny kontrolky atd. To je spíš zajímavost, ale největší starost bylo nakonec zavřít okno, já si ho otevřel protože bylo v autě na padnutí a nahoru už nešlo, vždycky se pomalu zavíralo a pak se rychle rozjelo dolů.. začínalo pršet a pak to prešlo v pěkný slejvák... lidi jak já vzpomínal na kličku... snažil jsem se mu pomáhat i zvenku a štvalo mě, jak se po nástupu rozběhlo čerpadlo dorovnávající výšku, vybíjející i tu poslední špetku proudu co by mi zavřít okno pomohla... naštěstí jsem ho nakonec zavřel.

Ona okna ani normálně po vypnutí motoru ovládat nejdou, ale to dorovnávání jede pořád, no to bych to mnohem radši bral naopak, kdo to takhle vymyslel...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator