Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Světlomety c5 2001
RimmerCZ
12.05.2012 22:35 - Re: Světlomety c5 2001
U??vate?
Tak se pridam: nemel jsem krytky na dalkovem na jednom svetle. Zjistil jsem to az za dlouho a vysledek byl totalne zapraseny reflektor zevnitr, vcetne spousty hmyzu atp. Dneska jsem sundal naraznik, svetlo.

Je potreba nuz a nejaky plochy sroubovak, spis vetsi. Lexanovy kryt svetla je v drazce toho cerneho plastu zalepeny necim, co ma konzistenci jako guma. Takze po obvodu rezat nozikem do gumy, nadzvedavat cerny plast, pacit atp. Lexan(akrylove sklo) je hodne odolny, takze vydrzi. Bohuzel pacenim dostane naprdel ten cerny plast mistama, ale to az tak nevadi, Me se to podarilo odloupnout asi tak za hodinku a pul. Ale dost jsem se u toho vynervoval, pac to byl porod.

Chrom jsem cistil normalne cisticem na okna a papirovyma kapesnikama jsem to utiral. Na sucho to jde taky pokud by se nekdo bal. Kazdopadne primo nad vybojkou mam vypaleny cca 2cm kruh, kde je chrom uplne pryc a v dalsim okoli je to zamatnene. Uvazoval jsem co s tim, vystrinul jsem z alobalu tvar, vzal jsem vysokoteplotni stribrenku, ,lehce z druhe strany alobalu na to striknul a pritapnul jsem to na tu parabolu a vyrovnal do tvaru. Nedrzi to uplne na fest, ale teoreticky by se ten alobal kroutit nemel.

Cele jsem to slozil, ale zatim to nelepim (asi pouziju normalne silikon pruhledny), jen jsmeto oblepil normalne lepici paskou, at pres to nejde bordel. Namontuju to a uvidim co to bude delat, a pokud ten alobal vydrzi na miste a nezkrouti se, tak to pak zalepim. Nafurt a doufam, ze na to uz nesahnu

Jestli ma nekdo nejaky lepsi napad, jak vyresit to vypalene misto, tak budu rad. Nechce se mi to ale nekde posilat na znovu nachromovani atp.

Jinak k tomu sklu. Taky jsem ho mel zevnitr nad vybojkou cerne, ale opravdu to byl jenom prach, po umyti je to ciste.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator