Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co neznasate na spolujazdcoch?
Tony_Z
11.05.2012 20:38 - Re: Co neznasate na spolujazdcoch?
99
Na spolujezdcích nesnáším :
1. Když se nechtějí připoutat "Proč bych se měl vzadu pásat? Pokutu si zaplatím sám." - to že v případě silného čelníhop nárazu nebo kotrmelců povraždí ostatní v autě, to jim je už jedno.
2. Při vystupování tahají za páčku dveří směrem k sobě, místo toho, aby tahali dolu. Raději to už hlásím dopředu, páč mám dojem, že to nemůže vydržet a rupne.
3. Rázný hlasitý výkřik POZOR!!! - Třeba na zajíce, 3m od silnice.
4. Ožralý, někdy i rozverný střízlivý spolujezdce, které baví, když mě můžou nervovat. - Stáhnou si okýnko a řvou na lidi : "Všichni tady umřemééééééé!!!." a podobné kraviny. - vzadu se daj okénka zamknout, to je plus. Vpředu musím fackovat...
5. "K čemu je tohle tlačítko?" než to dořekne, tak ho zmáčkne.
6. Dříve mi vadila taška s jídlem odložená na sedačce (kožené sedačky mé obavy zmírnily).
7. Líné spolujezdce, kteří jsou líní hodit do kufru nářadí nebo jiné věci s ostrýma hranama a hodí je na zdaní sedadla.
8. Prásknutí s dveřma - především u kufru, když jsou ostatní zavřené včetně okének tak mám pocit, že mi prorazil bubínky.
9. Potřebuji, aby jsi si se mnou povídal, dokud nevyjde slunce, abych neusínal. - Za 15minut je tuhej.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator