Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
Roozena
03.05.2012 08:59 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
99
Vím, že by to mělo být v Inzerentní sekci, ale domnívám se, že sem se to hodí spíš a taky se mi sem lépe vkládají pikčry.
Dělal jsem pořádek v garáži a našel jsem adapter pro USB/MMC/Line IN pro audio system v C5I. Více info na linku:
.link.

Měl jsem ho v pegine cca měsíc, pak sem si pořídil celé jiné radio. Funguje to obstojně, jen mě vadila celkově mizerná kvalita zvuku, ale to je problém radia, nikoli převodníku. Pro koho tenhle handicap neni strategický (počitám, že radio v C5 na tom nebude s kvalitou koncáků o moc lépe, než Peugeot) tak je to vcelku funkče rozumný rozšíření základní aparatury. Kvalita zvuku je rozhodně výrazně vyšší, než při použití FM modulátoru, nebo Cassette adapteru - navíc funguje ovládání z volantu. De-facto to simuluje CD Changer a pohyb po folderech s muzikou se řeší jako změna CD disku. Je to celkem svižné, komunikační či funkční potíže jsem nezaznamenal. Je potřeba povolit CD Changer diagnostikou (s tim mohu v lokaci Praha/Teplice pomoci)
Kdyby na to měl někdo zálusk, tak cca litr je to volné...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator